مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت (HPRC) وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز یک مرکز علمی است که در اکتبر 2009 در شیراز، وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با ریاست استاد کامران باقری لنکرانی، وزیر پیشین بهداشت تاسیس گردیده است. در این مرکز ما قصد داریم از تجربه اعضای هیئت علمی توانمند و کارشناسان در مسائل مرتبط با سلامت برای سیاستگذاری موثر در نظام سلامت بهره مند گردیم.

فراخوان:آشنایی با مبانی تحقیقات کاربردی در اپیدمی بیماری های عفونی با تاکید بر SARS-CoV21399-2-6

به نام خدا

همانگونه که مستحضرید همه گیری بیماری کووید 19، بسیاری از کشورها از جمله کشور عزیز ما را در شرایط دشواری قرار داده است. جنبه های زیادی از بیماری همچنان ناشناخته است: شامل برخی از جنبه های مرتبط با نحوه انتقال،خصوصیات بیماران مبتلا، درمان، واکسن و غیره.

شناخت این ابعاد نیازمند طراحی و اجرای مطالعات مناسب و بهنگام است و توانمند سازی محققین در این زمینه مسلما راهگشا است. به منظور توانمند سازی دانشجویان و محققان، مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز بنا است که دوره ای مجازی با عنوان" آشنایی با مبانی تحقیقات کاربردی در اپیدمی بیماری های عفونی با تاکید بر SARS-CoV2" برگزار نماید. ( دوره 13 جلسه و هر جلسه بمدت 45 دقیقه است.)

1-     کلیه متقاضیان شامل دانشجویان علاقمند به شرکت در این دوره مجازی باید درخواست خود را شامل نام و نام خانوادگی / شماره ملی/  شماره همراه/ آدرس ایمیل/ رشته تحصیلی / سال ورود/ تصویر کارت دانشجویی و معدل ترم قبل برای دانشجویان  و سال فراغت از تحصیل برای سایرین و دلیل علاقه برای شرکت در این دوره را  به آدرس ایمیل research.committee.hprc@gmail.com ارسال نمایند. پس از ارزیابی درخواست ها، اطلاع رسانی ثبت نام انجام میشود

2-     این دوره برای مشمولین آموزش مداوم نیز امتیاز خواهد داشت.

3-     هزینه دوره برای مشمولین آموزش مداوم۱۲۰ هزار تومان و برای دانشجویان ۵۰ هزار تومان خواهد بود و پس از مرحله ارزیابی درخواست ها باید پرداخت شود. سپس تصویر فیش واریز شده به  حساب بانک ملت شماره 8076166057 و شماره کارت 6104337686045780  به آدرس ایمیل research.committee.hprc@gmail.com  ارسال گردد.

4-     یک سی دی قفل شده شامل کلیه جلسات که بصورت اسلاید صدا گذاری شده است در اختیار پذیرفته شدگان قرار میگیرد. سی دی تنها در اختیار افرادی قرار خواهد گرفت که ثبت نام شده و هزینه شرکت در دوره را پرداخت کرده باشند.

5-      افرادی که تمایل به اخذ گواهی شرکت در این دوره دارند باید در ازمون دوره ای مرکز تحقیقات سیاست گذاری شرکت کنند و حداقل ۶۵٪ امتیاز را کسب کنند . این آزمون با توجه به درخواستها به صورت انلاین در فواصل معین برگزار میشود.

6-      یک جلسه انلاین برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ با حضور برخی از اساتید درفواصل معین به عنوان مکمل دوره برگزار خواهد شد.

آدرس مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت: دانشکده پزشکی، ساختمان شماره دو، طبقه 8. تلفن:07132309615

وب سایت مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت: http://health-policy.sums.ac.ir/fa

ایمیل جهت ثبت نام و ارسال مدارک: research.committee.hprc@gmail.com


 

جهت اطلاع از متن فراخوان و برنامه گارکاه تحقیق کلیک نمایید

پوستر فراخوان